ye-logo.v1.2

Covid-19: чотири летальних випадки і майже сотня нових хворих

Суспільство 2223
В області станом на 30 вересня зареєстровано 6 554 осіб, які захворіли на Сovid-19
В області станом на 30 вересня зареєстровано 6 554 осіб, які захворіли на Сovid-19. Фото: автора

Дані станом на 14:00 сьогодні, 30 вересня повідомили у Хмельницькій ОДА.

У Хмельницькій області зареєстровано 6 554 осіб, які захворіли на Сovid-19. Станом на сьогодні, 30 вересня на лікуванні перебуває 3 690 хворих. Із них 480 людей лікуються у стаціонарах різних медичних закладіві. За минулу добу одужали 80 осіб. Про це повідомив перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

Він також зазначив, що за минулу добу померло дві особи, а сьогодні, на жаль, померло ще четверо людей із Кам’янець-Подільського Новоушицького, Красилівського та Дунаєвецького районів.

Щодо розподілу захворюваності по території області, зазначив Роман Борисович, то більшість випадків – це місто Хмельницький. Із зареєстрованих вже сьогодні 96 нових випадків, 51 – це місто Хмельницький.

«В цілому антилідерами по захворюваності у нас, окрім Хмельницького, є і місто Кам’янець-Подільський де зареєстровано 329 випадків, Волочиський район – 258, Красилівський – 171, Дунаєвецький – 163, Ярмолинецький – 143, Теофіпольський – 138. Це ті випадки і особи зараз перебувають на лікуванні», – повідомив Роман Примуш.

Чиновник також зазначив, що продовжують реєструвати нові випадки захворювання у закладах освіти. За минулу добу зафіксовано 8 випадків захворювання серед вчителів, два учні, два вихователі дитячий садочків, одна вихованка дитячого садка, три працівники обслуговуючого персоналу дитсадків. Є чотири школи за минулу добу, класи в яких перейшли на дистанційну форму навчання. Тому ситуація з навчальними закладами є стабільною, але нові випадки фіксуються щодня.

Читайте також: На Давидковецькому перехресті сталася смертельна ДТП
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую