ye-logo.v1.2

На Хмельниччині упродовж тижня COVID-19 виявили у майже півтори сотні освітян

Здоров'я 1720
За минулі вихідні на Хмельниччині COVID-19 лабораторно підтвердили в 562 мешканців області
За минулі вихідні на Хмельниччині COVID-19 лабораторно підтвердили в 562 мешканців області . Фото: ілюстративне з pixabay.com

32 заклади перевели на дистанційне навчання.

У Хмельницькій області за минулий тиждень зафіксували 138 випадків інфікування COVID-19 серед освітян. Як повідомив перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Роман Примуш сьогодні, 5 жовтня, під час брифінгу, лише упродовж останньої доби коронавірус підтвердили у чотирьох вчителів, одного студента та працівника з-поміж обслуговуючого персоналу.

«В області 32 заклади переведено на дистанційну форму навчання, з них шість працюють повністю на дистанційному. Продовжують з'являтись випадки у Подільському державному аграрно-технічному університеті, там вже їх п’ять. Маємо двох інфікованих у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей "Подолянчик". Там захворіли два працівники персоналу. Діти перебувають під медичним наглядом. В інших осіб ознак не виявлено», - зазначив Роман Борисович.

За його словами, від сьогодні на дистанційне навчання переведені наступні навчальні заклади:
Крупецький ліцей (село Крупець, Славутський район) - 5-11 класи ;
Віньковецький ліцей (селище Віньківці) - 1-ий клас;
Корчівська ЗОШ (село Корчівка, Красилівський район) – всі класи;
НВО №5 (місто Хмельницький) – 1-ий клас;
НВК №6 (місто Хмельницький) – 4-ий клас;
НВК №10 (місто Хмельницький) – 9-ий клас,
Смотрицький ліцей імені Мелетія Смотрицького (село Смотрич, Дунаєвецький район) – 10-ий клас.

«У навчальних закладах рішення про переведення їх на карантин приймається по кожному конкретному випадку. Коли є підтверджений COVID-19, то проводиться епідрозслідування, під час якого встановлюють контактних осіб. Якщо контактний лише один клас, то він переходить на дистанційне навчання і в ізоляцію. Є випадки, коли захворів учитель, який викладає в багатьох класах, або й у всіх, тоді, відповідно, вся школа переходить на дистанційну форму навчання. Таке рішення приймає керівництво навчального закладу та його власник»,- пояснив заступник голови ОДА.

Нагадаємо, що 2 жовтня у Красилові прийняли рішення зупинити навчальний процес у п’яти школах міста. Причина тому — ріст кількості хворих у навчальних закладах.

Читайте також: Чому зросла кількість хворих на COVID-19 – у Хмельницькій облдержадміністрації дали пояснення

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую