ye-logo.v1.2

Дві лікарні Хмельницького забезпечать додатковими кисневими концентраторами

Здоров'я 1779
Кисневі концентратори мають передати до інфекційної лікарні та міської лікарні
Кисневі концентратори мають передати до інфекційної лікарні та міської лікарні. Фото: ілюстративне unsplash.com

Кількість кисневих точок в місті планують збільшити до 250.

Наразі в Хмельницькому є майже дві сотні кисневих концентраторів для лікування пацієнтів із COVID-19. Незабаром їх кількість планують збільшити. Як зазначив міський голова Олександр Симчишин сьогодні, 15 жовтня, під час брифінгу, кисневі точки закуплять для Хмельницької інфекційної лікарні та Хмельницької міської лікарні, де перебувають на стаціонарному лікуванні хворі із коронавірусом.

«Головна проблема по медзакладах – кисень. На сьогодні ми маємо майже 200 кисневих точок, або кисневих концентраторів. Ця кількість не є достатньою. На останній сесії міської ради ми виділили 700 тисяч гривень на придбання кисневих концентраторів. На завтра чекаємо десять, на кінець наступного тижня – ще 20. По 15 кисневих точок буде розподілено між інфекційною і міською лікарнями», - пояснив він.

Як додав міський голова, під час тієї ж сесії міськради було виділено один мільйон гривень на спецавтомобіль для інфекційної лікарні. Однак ці гроші вирішили перенаправити, тож за них закуплять ще 25 кисневих концентраторів. Передати їх обіцяють у середині листопада.

Також, за повідомленням Олександра Симчишина, збільшена кількість ліжкомісць у Хмельницькій міській лікарні. Наразі там можуть розмістити 130 пацієнтів, хворих на коронавірус.

«Вже близько двох тижнів приймає на госпіталізацію інфікованих коронавірусом вагітних і породіль зі всієї області Хмельницький міський перинатальний центр. Зараз там перебуває чотири хворих пацієнтки», - додав міський голова.

Нагадаємо, по всій області продовжують встановлювати кисневі точки в медзакладах, котрі надають допомогу хворим на COVID-19. Як зазначав 12 жовтня перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш, наразі встановлено 910 таких кисневих точок. Це близько 60 відсотків від потреби.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую