ye-logo.v1.2

У медзакладах Хмельниччини розгорнуть додаткові ліжка для пацієнтів з COVID-19

Здоров'я 1727
Кількість ліжок до кінця жовтня мають збільшити до двох тисяч
Кількість ліжок до кінця жовтня мають збільшити до двох тисяч. Фото: ілюстративне pixabay.com

Наразі в області для хворих на коронавірус розгорнуто 1 тисяча 459 ліжок.

Днями обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила збільшити кількість ліжок, призначених для лікування пацієнтів з коронавірусом. Про це йдеться у протоколі комісії від 16 жовтня.

Згідно з його текстом, кількість ліжок до кінця жовтня має зрости до двох тисяч. Таке завдання доручили обласному департаменту охорони здоров’я. Також його керівництво має подбати про розгортання госпітальної бази для лікування хворих на COVID-19 у Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни.

Крім того, представники комісії з ТЕБ і НС доручили головному лікарю Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні Віталію Шевчуку організувати розгортання госпітальної бази для лікування хворих на коронавірус на території Китайгородського будинку інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

За інформацією пресслужби Хмельницької облдержадміністрації, нині у 17 медзакладах області для пацієнтів з COVID-19 розгорнуто 1 тисяча 459 ліжок. Їх фонд можна збільшити орієнтовно на 100-150 ліжок.

Нагадаємо, станом на 19-у годину 17 жовтня у медзакладах Хмельницької області ліжка для пацієнтів з коронавірусом заповнені на понад 73 відсотки. Зокрема, там розміщено 735 хворих і 357 людей з підозрою.

Читайте також: Укрзалізниця припинить продаж квитків у «червоних» зонах Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую