ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Обласний лабораторний центр робить ПЛР-тести із затримкою у два дні

Здоров'я 3739
Для лабораторії закупляють нове обладнання
Для лабораторії закупляють нове обладнання. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Для лабораторії придбали ще один ампліфікатор.

У Хмельницькому обласному лабораторному центрі продовжують працювати над збільшенням кількості проведених ПЛР-досліджень. Про це повідомив перший заступник голова Хмельницької обласної державної адміністрації Роман Примуш сьогодні, 19 жовтня, під час брифінгу.

«Приблизно місяць тому у нас була проблема зі швидкість проведення дослідження – існувала затримка 5-7 днів. Маємо зараз затримку у два дні, але це фактично робочий час системи. Лабораторія щотижня виходить на нуль і очікує нових зразків», - каже Роман Примуш.

За його словами, минулого тижня медустанова придбала ще одну станцію автоматичної підготовки проб. Остання дає можливість швидше готувати проби і, відповідно, збільшувати кількість лабораторних досліджень, які можуть проводитись. Крім того, завдяки Всесвітній організації охорони здоров'я у лабораторії з'явився ще один ампліфікатор, що також дозволить збільшити кількість тестувань.

«Зараз ми ставимо за мету робити до 1500 ПЛР-тестів на добу. Для цього закладу потрібен ще один ампліфікатор. Тоді повністю забезпечимо запит громадян на ПЛР-тестування», - каже Роман Борисович.

Читайте також: «Це буде показовий тиждень» - ОДА про динаміку захворюваності на Covid-19

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую