ye-logo.v1.2

Більше тисячі медиків Хмельниччини інфікувалися Covid-19

Здоров'я 1121
До управління надійшло 1 202 повідомлення про гостре професійне захворювання СОVID-19. Із них 8 – зі смертельним наслідком
До управління надійшло 1 202 повідомлення про гостре професійне захворювання СОVID-19. Із них 8 – зі смертельним наслідком. Фото: stock.adobe.com

Про це повідомили під час засідання комісії ТЕБ і НС.

Засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося вчора, 10 листопада, повідомляє Хмельницька ОДА. Під час засідання перший заступник начальника управління Держпраці у Хмельницькій області Олександр Логвін повідомив про стан інфікування медичних працівників на COVID-19 в області та хід проведення розслідувань по цим випадкам.

«Станом на 10 листопада до управління надійшло 1 202 повідомлення про гостре професійне захворювання СОVID-19. Із них 8 – зі смертельним наслідком: КНП «Хмельницька обласна лікарня», КНП «Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги», Білогірська, Теофіпольська, Кам’янець-Подільська та Хмельницька ЦРЛ», – повідомив Олександр Логвін.

За його словами, 219 розслідувань випадків гострого професійного захворювання СОVID-19 вже завершено. В результаті – 101 випадок захворювання визнано таким, що не пов’язано із виробництвом, в тому числі і 2 випадки із смертельним наслідком, а решта 118 випадків гострого професійного захворювання СОVID-19 – пов’язані із виробництвом. На сьогодні працює 6 спеціальних комісій по розслідуванню смертельних випадків серед медичних працівників.

До теми: Карантин вихідного дня та відмова від адаптивного карантину: уряд запровадив нові правила 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую