ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Процедуру забору біоматеріалу для ПЛР-тестування змінили: до кого бригада приїде додому

Здоров'я 2704
Практика відбирати біоматеріали вдома також залишається
Практика відбирати біоматеріали вдома також залишається. Фото: ілюстративне freepik.com

Людей, з підозрою на Covid-19, відправлятимуть до спеціальних пунктів.

В Україні змінили підхід до процедури забору біоматеріалів для ПЛР-тестування, аби визначити, хворіє людина на коронавірусну інфекцію, чи ні. Про це сьогодні, 5 січня, під час брифінгу в Хмельницькій ОДА повідомив Юрій Корева, керівник обласного оперативного штабу з протидії Covid-19.

За його словами, відповідно до розпорядження Максима Степанова, міністра охорони здоров’я, дещо змінена процедура забору біоматеріалу для дослідження методом ПЛР.

«Відтепер, пацієнтів з підозрою на Covid-19, сімейні лікарі спрямовуватимуть до пунктів забору біоматеріалів, аби здійснити дослідження методом ПЛР, - каже Юрій Корева. - Практика відбирати біоматеріали вдома також залишається. Але бригади виїжджатимуть лише до людей, які мають інвалідність, дітей до 10-ти років та осіб пенсійного віку, яким в силу фізичних можливостей важко дістатися до такого пункту».

Додає, що наразі в області створено понад півсотні таких пунктів забору.

Також Юрій Корева зазначив, що з початку карантину в області працювало 59 мобільних бригад, які відпибали біоматеріали в осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію. З початку пандемії вони здійснили понад 28 тисяч виїздів та відібрали 96 тисяч проб для дослідження методом ПЛР.

Читайте також: Лікар-психіатр розповіла, чому COVID-19 «ламає» людську психіку та як з цим впоратися

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую