ye-logo.v1.2

Яка ситуація із медичним киснем у лікарнях Хмельницького

Здоров'я 3012
Кисень привозять за графіком
Кисень привозять за графіком. Фото: з архіву

За словами посадовців, наразі перебоїв із киснем в місті немає.

На Хмельниччині продовжує зростати кількість хворих на коронавірус, які потребують госпіталізації. Із збільшенням навантаження на медичні заклади в деяких районах області виникла проблема з медичним киснем. Як писав сайт «Є» раніше, у зв’язку з великим попитом на кисень у Хмельницькому відбувалися затримки у його поставках у пів доби-добу. 

Наразі постачання медичного кисню в місті стабілізували. Як розповів заступник міського голови Роман Примуш, подачу кисню вони диверсифікували, щоб не залежати від одного джерела. Є запаси і балонів, і концентраторів.

«Ситуація із киснем стабілізувалася. На даний час щоденно відбувається поставка. Щоправда, не в тих обсягах, яких нам потрібно. До прикладу, щоб повністю заповнити ємності у міській лікарні, нам потрібно три тонни кисню, а щоденно привозять півтори-дві тонни. Але поки що перебоїв немає. Є графік і вони за графіком привозять. Просто недовантажують всі ємності», - зазначив Роман Борисович.

Нагадаємо, раніше голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій розповів, що проблеми з постачанням кисню виникли, адже його потребують в різних частинах країни. Відповідно підприємство «Львівкисень», яке забезпечує весь західний регіон країни, не встигає виробляти скраплений кисень у достатній кількості.

Додамо, у Хмельницькому готуються додатково розгорнути ще 100 ліжкомісць для лікування інфікованих коронавірусною інфекцією. Минулого тижня в місті було зафіксовано подвійне зростання захворюваності. Не зважаючи на те, що кількість тестувань зросла незначно, відсоток виявлення людей з Covid-19 досить високий. Фактично, у 60 відсотків людей, яких тестують, підтверджують коронавірусну інфекцію.

Читайте також: У Хмельницькому вводять нові обмеження через ріст захворюваності на COVID-19.

Коментарі:

Віталій Українець 27.03.2021 15:57

Якщо станеться аварія на Львівкисень-всі мають загинути? в новому корпусі Кардіо діспансера є автономна станція для строрення кисню!але вона не функціонує як і сам новий корпус-що є важким кримінальним злочином!На кону життя людей! Синишин,Махота хто наступний -може ти байдужий читач?

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую