ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Збираємо по балону»: в інфекційній лікарні сталася критична ситуація з киснем

Здоров'я 4828
В інфекційній лікарні сьогодні шукали, де можна  терміново придбати балони з киснем
В інфекційній лікарні сьогодні шукали, де можна терміново придбати балони з киснем. Фото: ілюстративне з архіву

Пацієнти могли залишитися без кисню, якого потребували.

Сьогодні, 13 квітня, у Хмельницькій інфекційній лікарні склалася складна ситуація – у медзакладі не вистачало кисню. Наразі в лікарні перебуває понад дві сотні пацієнтів. Стаціонарна киснева станція, яка працює у медзакладі забезпечує частину пацієнтів, інші забезпечуються рідким киснем, який везуть зі Львова.

Як розповіла сайту «Є» директорка медзакладу Оксана Піддубна, через сьогоднішню затримку поставки медичного кисню, пацієнтам його могло не вистачити. Тож медики забили на сполох і терміново почали шукати варіанти, де можна придбати балони із медичним киснем.

«Львівкисень» обіцяв вранці, що вони вже виїхали і везуть нам кисень, а насправді вони тільки що виїхали (станом на 16:30 – прим. автр.). Ми позичили кисень у своїх коллег, але кисню залишається буквально на півтори-дві години, а львівський кисень буде через три-чотири. Тому ми кинули клич, збираємо по балону, де тільки можемо», - сказала Оксана Вікторівна.

Вже через годину в медичному закладі повідомили: «На поточний момент кисень знайшли». Однак, як розповіла директорка закладу, подібна ситуація складається не вперше.

Аби уникнути подібних інцидентів, у медзакладі звертаються до всіх, хто пов'язаний з виробництвом кисню або має його запаси. Залишити контакти можна, зателефонувавши на приймальне відділення Хмельницької інфекційної лікарні: (0382) 70-43-61, або писати у вайбер +380682096694.

Читайте також: Дефіцит медичного кисню. Теофіполь звернувся за допомогою до Міністерства охорони здоров’я.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую