ye-logo.v1.2

Центр вакцинації від коронавірусу в Хмельницькому: ажіотаж у перший день

Здоров'я 2645
Хмельничан щеплюють вакциною CoronaVac виробництва Sinovac Biotech, яку схвалила Всесвітня організація охорони здоров'я
Хмельничан щеплюють вакциною CoronaVac виробництва Sinovac Biotech, яку схвалила Всесвітня організація охорони здоров'я . Фото: автора

Люди займали чергу за декілька годин до відкриття.

Сьогодні, 12 червня, в Хмельницькому запрацював перший в області центр вакцинації від коронавірусу. Він розташувався на другому поверсі приміщення Хмельницької філії «Суспільного», що на Володимирській, 92. І працюватиме щосуботи та неділі з 9 до 16 години. Вакцинуватися від COVID-19 препаратом китайського виробництва CoronaVac можуть усі охочі, віком від 18 років. За перші два дні тут можуть вакцинувати 1200 хмельничан.

Від ранку 12 червня біля центру вишикувалася довга черга. Люди, з якими поспілкувався журналіст сайту «Є», займали чергу з сьомої ранку, попри те, що пункт щеплення працює з дев’ятої. Коли ж він відкрився, створився певний ажіотаж – люди хотіли якнайшвидше вакцинуватися та піти додому, тоді як щеплення проводили шість мобільних бригад.

«Я тут з 7.15, організація жахлива, потрібно було зробити якийсь запис на чергу», - обурюється пані Марія, яка про пункт щеплення дізналася від сімейної лікарки. На уточнююче запитання: «Можливо, не варто було йти так рано?», жінка відповідає: «А я не впевнена, що мені вистачить вакцини. Тому і прийшла».

За словами начальника управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Бориса Ткача, який нині також вакцинувався препаратом «CoronaVac», ажіотаж для нього став несподіванним. А займання чергу за декілька годин до відкриття центру вакцинації вважає пережитком минулого, «коли все робилося в чергах». Щодо наявності вакцини, каже, що її вистачає. «Не обов’язково йти вранці першого дня. Думаю, поступово ми чергу врегулюємо», - каже Борис Ткач.

Хмельничани, які прийшли на вакцинацію, заповнюють медичну форму, якою дають згоду на щеплення. Після чого їм міряють температуру, запитують про самопочуття, вводять усю інформацію в медичну систему, і вже тоді направляють за стіл вакцинації.

За словами Ірини Кондратюк, головного спеціаліста управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради, центр вакцинації наступного тижня працюватиме лише в суботу 19 червня, оскільки 20 червня Трійця і хмельничани можуть роз’їхатися по селам. «А вже далі знову працюватиме щосуботи та неділі, - каже Ірина Володимирівна. – Ну і з 10 липня люди, які нині отримали щеплення, мають прийти на повторну вакцинацію».

До вашої уваги фото з першого дня роботи пункту вакцинації та запис прямого ефіру сайту «Є», який відбувався на сторінці «Сайт Є. Новини» в «Фейсбуці».

Люди, які прийшли на відкриття пункту вакцинації, обурювалися, що влада не змогла організувати чергу за списками

Люди, які прийшли на відкриття пункту вакцинації, обурювалися, що влада не змогла організувати чергу за списками.

Пізніше чергу бажаючих вакцинуватися перемістили з приміщення на вулицю

Пізніше чергу бажаючих вакцинуватися перемістили з приміщення на вулицю.

Начальник управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради Борис Ткач також отримав щеплення вакциною CoronaVac

Начальник управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради Борис Ткач також отримав щеплення вакциною CoronaVac.

Бажаючим вакцинуватися міряють температуру

Бажаючим вакцинуватися міряють температуру.

Центр вакцинації в Хмельницькому працюватиме щосуботи та щонеділі

Центр вакцинації в Хмельницькому працюватиме щосуботи та щонеділі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую