ye-logo.v1.2

На Хмельниччині з'явиться третій центр вакцинації

Здоров'я 1009
В обаласті поки працює два центри вакцинації
В обаласті поки працює два центри вакцинації. Фото: з архіву

Розташовуватиметься центр у Славуті.

У Хмельницькій області розглядають можливість створення третього центру вакцинації на базі міста Славута. Як повідомив сьогодні, 16 червня, під час онлайн-брифінгу заступник голови Хмельницької ОДА Сергій Ткачук, цими вихідними центри запрацювали у Хмельницькому та Кам'янці-Подільському.

«Станом на сьогодні в області працює 80 пунктів щеплення і 65 мобільних бригад. У вихідні відкрили центри вакцинації у Хмельницькому та Кам'янці-Подільському. Поки вони працюють лише у вихідні, але  надалі здійснюватимуть діяльність і у будні. Про такі зміни ми повідомимо додатково. Наразі працюємо у напрямку, щоб скоро ще один центр з'явився у Славуті», - зазначив Сергій Ткачук.

За його словами, загалом на Хмельниччині станом на 16 червня зробили 60 482 щеплення трьома видами вакцин – AstraZeneca, CoronaVac, Pfizer. Певний період була паніка через нестачу другої дози AstraZeneca. Згодом область отримала 21 900 доз, які призначались саме для другого щеплення. З цієї кількості уже використали понад 4 тисячі доз. Також нещодавно Хмельниччина отримала вакцину CoronaVac, якою щеплюють у центрах вакцинації.

«Крім того, 10 червня область отримала 7 020 доз Pfizer, яка передбачена для вакцинації працівників органів місцевого самоврядування та працівників вищих навчальних закладів. Попередні дози цієї вакцини були передані для підопічних закладів, у яких перебувають люди похилого віку, їх працівників, а також працівників ДСНС», - додав заступник голови ОДА.

Читайте також: У Хмельницькій міській лікарні оновили відділення невідкладних станів: що зробили

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую