ye-logo.v1.2

Як у Хмельницькому готуються до можливої нової хвилі Covid-19

Здоров'я 2462
«Посилену підготовку медичних закладів ведемо фактично ще з попередньої хвилі», - зазначає заступник міського голови Роман Примуш
«Посилену підготовку медичних закладів ведемо фактично ще з попередньої хвилі», - зазначає заступник міського голови Роман Примуш. Фото: з архіву

У міській лікарні встановлюють новий кріоциліндр для забезпечення киснем пацієнтів.

У Хмельницькому проводять посилену підготовку медичних закладів до можливої нової хвилі Covid-19. Про це сьогодні, 1 липня, розповів Роман Примуш, заступник міського голови, зазначивши, що наразі в медзакладах встановлюють додаткове кисневе обладнання та укомплектовують засобами захисту і медикаментами лікарні.

«Посилену підготовку медичних закладів ведемо фактично ще з попередньої хвилі, - зазначив Роман Примуш. – Наразі вкотре виділено фінансування – це 3 мільйони гривень - на закупівлю апаратів штучної вентиляції легень, моніторів пацієнтів. Також ми встановлюємо додаткове кисневе обладнання в медичних закладах. Зокрема, в міській лікарні замість трьохтонного кріоциліндра – встановлюємо дев’ятитонний. Додатково укомплектовуємо корпус на Житецького трьохтонним кріоциліндром. Це дасть нам можливість у разі потреби розгорнути ще один ковідний корпус і мати забезпечені киснем ліжка для пацієнтів. Також медичні заклади здійснюють повну підготовку до можливої майбутньої хвилі Covid-19 і закуповують засоби захисту і лікарські препарати, щоб бути повнісню укомплектованими усім необхідним».

Щодо відкриття окремих відділень для постковідної реабілітації пацієнтів, які перехворіли на Covid-19, то наразі, зазначає заступник міського голови, таких відкривати поки не планують.

«Постковідна реабілітація поки що відбувається під наглядом сімейного лікаря», - зазначає Роман Примуш.

Читайте також: Карантин продовжили: які обмеження діятимуть у «зеленій» зоні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую