ye-logo.v1.2

Центр масової вакцинації: як працюватиме у Хмельницькому на вихідні

Здоров'я 2297
Вакцина CoronaVac схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров'я
Вакцина CoronaVac схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Фото: ілюстративне з архіву

Впродовж суботи-неділі щеплення від Covid-19 робитимуть всім охочим.

Протягом 17-18 липня в Хмельницькому працюватиме Центр вакцинації від коронавірусу. Хмельничани, старші 18 років, за відсутності протипоказів мають можливість отримати щеплення вакциною CoronaVac.

Діє центр вакцинації в приміщенні телерадіокомпанії UA:ПОДІЛЛЯ за адресою вулиця Володимирська, 92. Графік роботи з 9:00 до 16:00.

Нагадаємо, наразі для щеплення використовують на Хмелньиччині три різні вакцини: CoronaVac, Pfizer і AstraZeneca. Також очікується поставка препарату американського виробництва Moderna – ще одна вакцина, яка зареєстрована в Україні.

Вакцина CoronaVac йде на центри вакцинації. Pfizer і AstraZeneca розподіляється по пунктах щеплень. Moderna планується на щеплення колективів. Водночас днями стало відомо, що Міністерство охорони здоров’я вирішило зробити Pfizer доступним для широкого загалу. За повідомленням МОЗу, Україна очікує отримати близько 1 мійльона доз цієї вакцини до кінця липня.

Станом на 16 липня у Хмельницькому вакциновано від Covid-19 першою дозою вакцини – 23 тисячі 519 хмельничан, двома дозами – 11 тисяч 691 особа.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую