ye-logo.v1.2

З новим обладнанням і ремонтом: лабораторія Хмельницької міської лікарні переїхала

Здоров'я 3632
Тепер лабораторія працює у третьому корпусі медзакладу
Тепер лабораторія працює у третьому корпусі медзакладу. Фото: скрін з відео

Лабораторію поповнили сучасною апаратурою.

Клініко-діагностична лабораторія Хмельницької міської лікарні відтепер працює у новому приміщенні. Вона переїхала з четвертого корпусу медзакладу в третій - розташували її у колишньому відділенні переливання крові після капітального ремонту. На попередньому ж місці лабораторії розширили відділення гемодіалізу. Повідомляє ТРК Місто».

За словами директора лікарні Валерія Гарбузюка, знесення аналізів у незручне приміщення, обробка на старому обладнанні та в старих стінах погіршували якість роботи лабораторії. Тому було вирішено її перенести.

Ремонт тривав понад пів року. Тепер лабораторія має більшу площу та нове обладнання. У міській лікарні закупили іфа- та гематологічний аналізатори. Сучасні апарати і час економлять, і точність результатів гарантують. Загальна вартість проєкту становила 1 мільйон 600 гривень.

Як розповів Валерій Гарбузюк, для пацієнтів, які перебувають в міській лікарні, аналізи в лабораторії безкоштовні. Якщо ж направлення на аналізи виписали у поліклініці чи амбулаторії, у цьому випадку послуги будуть платні.

Додамо, також нещодавно Хмельницька обласна дитяча поліклініка теж переїхала в нове приміщення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую