ye-logo.v1.2

Коронавірус на Хмельниччині: скільки захворіло вакцинованих

Здоров'я 3944
На Хмельниччині усі летальні випадки зафіксовані серед невакцинованих людей
На Хмельниччині усі летальні випадки зафіксовані серед невакцинованих людей. Фото: ілюстративне з архіву

В Хмельницькій ОДА розповіли про стан захворюваності і хід вакцинальної кампанії в області.

На Хмельниччині усі летальні випадки, спричинені ускладеннями від коронавірусу, були зафіксовані серед невакцинованих людей. Такі дані наводять у пресслужбі Хмельницької ОДА.

За їх інформацією, 99,1% госпіталізованих пацієнтів з COVID-19 на території області невакциновані, відповідно 0,9% вакцинованих. Щодо загальної захворюваності, то з легким перебігом хвороби 90% жителів Хмельниччини. Зокрема, 82-83% невакцинованих та 7-8% вакцинованих людей.

Як повідомляють в ОДА, протягом жовтня на Хмельниччині відстежується різке підвищення захворюваності на COVID-19. За 17 днів цього місяця в області захворіло 7 307 людей. Це майже в півтора рази більше, ніж за такий же період у вересні.

Через збільшення кількості «ковідних» хворих на Хмельниччині додатково розгорнули 10 лікарень. Таким чином в області надають стаціонарну допомогу хворим з коронавірусом 18 лікарень. Всього для таких пацієнтів розгорнули 2210 ліжок.

Вакцинальна кампанія

За офіційними даними, в освітній галузі Хмельниччини рівень вакцинації становить – 79,9%. Крім того, 22% освітніх заклади наближаються до 100% вакцинації.

В інтернатних закладах вакциновано 92% підопічних та 75% працівників.

Посилення контролю за дотриманням карантину

Наразі в області активізували контроль за дотриманням правил безпеки під час пандемії. При тергромадах створили рейдові групи. Ці бригади за минулий тиждень провели 102 перевірки на об’єктах скупчення людей. За підсумками – 57 справ передали до Національній поліції.

«Обласна Держпродспоживслужба за минулий тиждень перевірила 1433 об’єкти, видала 14 приписів та направила 132 повідомлення органам місцевого самоврядування. Працівниками Національної та патрульної поліції створено 30 мобільних групп. За тиждень вони склали 769 адмінматеріалів, винесли 64 постанови», - звітують в облдержадміністрації.

Нагадаємо, з 21 жовтня 2021 року в Україні набувають чинності нові правила пасажирських перевезень. Згідно із нововведеннями, перед посадкою в автобуси та потяги міжобласного сполучення у пасажирів вимагатимуть документи, які підтверджують їх COVID-безпечність.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую