ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хворих на коронавірус не направляли у хмельницький госпіталь через нестачу кисню

Здоров'я 1571
В обласному госпіталі ветеранів війни розгорнули двісті ліжок
В обласному госпіталі ветеранів війни розгорнули двісті ліжок. Фото: з архіву редакції

Наразі в області для таких пацієнтів розгорнуто понад три тисячі лікарняних ліжок.

На Хмельниччині розгорнули додаткові ліжка для хворих на коронавірус. Пацієнтів почали госпіталізовувати в обласний госпіталь ветеранів війни, який раніше їх не міг приймати через брак медичного кисню. Про це сьогодні, 12 листопада, розповів заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Сергій Ткачук.

За словами Сергія Ткачука, ситуація з медичним киснем для пацієнтів з COVID-19 дещо покращилася. Його велику партію Хмельниччина нещодавно отримала зі Запоріжжя. Завдяки цьому вдалося розпочати приймати хворих в обласний госпіталь ветеранів війни, у якому розгорнуто двісті ліжок.

«Через критичну ситуацію з постачанням медичного кисню його не вистачало медзакладам, у яких вже лікують хворих. Тому довгий час не могли виділити три тонни кисню, щоб заповнити кріогенні циліндри госпіталю ветеранів війни», — зазначив Сергій Ткачук.

Він додав, що таким чином нині до лікування пацієнтів з коронавірусом залучено 25 медзакладів. Загалом у них розгорнуто 3 тисячі 35 ліжок, з яких 258 передбачено для дітей.

Нагадаємо, станом на 13-у годину 12 листопада у Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни перебувало десятеро людей з COVID-19 та двоє з підозрою на нього. Натомість напередодні медзаклад у щоденній статистиці зазначався як незаповнений.

До теми: Нові ліки проти коронавірусу мають випробувати в Україні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую