ye-logo.v1.2

Хмельницька лікарня отримає вертолітний майданчик в межах «Великого будівництва»

Здоров'я 4140
Вертолітний майданчик дозволить пришвидшити транспортування у медзаклад «важких» пацієнтів
Вертолітний майданчик дозволить пришвидшити транспортування у медзаклад «важких» пацієнтів. Фото: ілюстративне зі сайту МВС України

Також понад пів мільярда гривень коштуватиме оновлення третього та сьомого корпусів медзакладу.

Цьогоріч програма «Велике будівництво» має охопити майже пів сотні обласних лікарень країни. З них у 29 медзакладах, крім реконструкції приймальних відділень, заплановано створити вертолітні майданчики. Такі перетворення чекають і на Хмельницьку обласну лікарню. Вчора, 7 лютого, її представники оголосили тендер на розробку проєкту будівництва.

Згідно з оприлюдненою інформацією, очікувана вартість створення проєктно-кошторисної документації для будівництва вертолітного майданчика становить мільйон гривень. Скільки ж коштуватиме його зведення, без готового проєкту поки важко оцінити. Це ж стосується приблизної дати завершення будівництва.

Натомість є інші цифри — вартість оновлення двох корпусів обласної лікарні. Відповідні проєкти 1 лютого затвердив голова облдержадміністрації Сергій Гамалій.

Наприклад, капітальний ремонт з модернізацією корпусу №3 коштуватиме понад 191 мільйон 812 тисяч гривень. Як зазначено у проєктній документації, частина робіт пов’язана з термомодернізацією будівлі. Заплановано утеплити її фасад і цоколь, замінити покрівлю й частину вікон і дверей. Також майбутній підрядник має відремонтувати приміщення торакального, ортопедично-травматологічного відділень, рентгенкабінету та операційної. Замінити комунікації та ліфти.

Оновлення очікує й на корпус №7. Його реконструкція з надбудовою коштуватиме понад 494 мільйони 703 тисячі гривень. Крім часткового утеплення та заміни комунікацій, заплановано надбудувати другий поверх до прилеглого приміщення. Там будуть передбачені стерилізаційна, рентгенкабінет, урологічне відділення та операційна. Також майбутній підрядник має відремонтувати частину харчоблоку, замінити чотири ліфти…

Наразі не визначено, які саме компанії відповідатимуть за ремонт і реконструкцію, третього та сьомого корпусів обласної лікарні. На час написання матеріалу — не оголошено відповідні тендери.

До теми: Життя онкохворих у Хмельницькому рятуватиме сучасний лінійний прискорювач

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую