ye-logo.v1.2

Яка ситуація з коронавірусом на Хмельниччині

Здоров'я 3033
На Хмельниччині з початку пандемії лабораторно підтверджено понад 211 тисяч випадків коронавірусу
На Хмельниччині з початку пандемії лабораторно підтверджено понад 211 тисяч випадків коронавірусу. Фото: ілюстративне pixabay.com

Попри невелику кількість інфікованих, захворюваність на Covid-19 за минулий тиждень зросла майже на 28 відсотків.

В Україні зросла кількість захворювань на коронавірус. В Міністерстві охорони здоров’я вже готуються до потенційної нової хвилі. Про це розповів міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко на брифінгу 6 липня.

Також тенденція до зростання кількості хворих на коронавірус спостерігається і в країнах Європи. Лідерами сьомої хвилі з приросту інфікованих за добу стали Італія та Франція.

За даними МОЗ, протягом останнього тижня в Україні кількість зафіксованих випадків захворювання на Covid-19 зросла на 12 відсотків.

«Ми бачимо приріст на 12% і це тенденція як і в європейських країнах. Сьогодні в Європі фіксується різкий стрибок у порівнянні з червнем-травнем. Потенційно ми готуємось до можливої нової хвилі зростання випадків Covid-19. У тому числі, готуємо до цього систему охорони здоров’я», - зазначив Віктор Ляшко.

За даними МОЗ, за минулий тиждень було зафіксовано 1 018 випадків коронавірусної хвороби, за тиждень до цього - 943 випадки. Загалом в Україні з початку пандемії зафіксовано понад 5 мільйонів випадків цієї недуги.

За даними Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, в області з початку пандемії лабораторно підтверджено 211 тисяч 660 випадків цієї недуги.

«За тиждень з 27 червня до 3 липня на Хмельниччині Covid-19 підтвердили у 60-ти осіб. Було здійснено 132 обстеження потенційних хворих методом ПЛР та виконано 2921 «швидкий» тест. Загалом, якщо порівняти з попереднім тижнем, то захворюваність на коронавірус по області зросла майже на 28 відсотків», - каже Микола Габрикевич, генеральний директор «Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

Епідеміологи нагадують про важливість вакцинації та додають, що найрозповсюдженішим наразі, за даними досліджень, є штам Омікрон, котрий протікає значно легше, ніж попередні штами. Зазвичай, він «маскується» під ГРВІ та минає за 3-4 дні. До того ж, у теплу пору року українці більше часу проводять надворі, що мінімізує контакти й передачу захворювання.

Читайте також: Між областями розподілили вакцини від туберкульозу: скільки отримає Хмельниччина

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую