ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Реабілітація після інстульту і важких травм: у хмельницькій лікарні відкрили нове відділення

Здоров'я 1619
Спеціалісти та медики ставлять на ноги пацієнтів після важких травм та інсультів
Спеціалісти та медики ставлять на ноги пацієнтів після важких травм та інсультів. Фото: скрін з відео

Процес реабілітації триває від двох тижнів і довше.

У корпусі Хмельницької міської лікарні, що на вулиці Житецького в мікрорайоні Ружична, нещодавно запрацювало відділення медичної реабілітації. Тут допомагають людям, в яких суттєво порушений функціонал внаслідок хвороби чи травмування, і які потребують цілодобового спостереження та довготривалої підтримки.

Як йдеться у сюжеті ТРК «Місто», наразі тут лікуються семеро пацієнтів.

«У відділені працює мультидисциплінарна команда, яка складається з лікаря, медсестри, фізичного терапевта, ерготерапевта, логопеда і психолога. Нам би хотілося ще у команду соціального працівника, - розповідає завідувачка відділення медичної реабілітації Хмельницької міської лікарні Лідія Панделі. - Відділення медичної реабілітації розраховане на 30 ліжок, але в майбутньому плануємо розгорнути 60 ліжок».

У залі фізичної терапії є сучасні тренажери для курсу відновлювального лікування. Також тут пацієнтів заново навчають обслуговувати себе в побуті: тримати ложку, готувати їжу, вмикати пральну машину. Після перенесених інсультів, важких спінальних травм з пацієнтами працюватиме логопед.

У відділення переводять як з міської лікарні, так і за направленням сімейного лікаря. Лікування триває від двох тижнів і більше. Послуги у відділенні безкоштовні.

Читайте також: Яка ситуація з коронавірусом на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую