ye-logo.v1.2

Коронавірус на Хмельниччині: рівень захворюваності дещо зріс

Здоров'я 2744
Серед інфікованих коронавірусом є 31 дитина та семеро медиків
Серед інфікованих коронавірусом є 31 дитина та семеро медиків. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Впродовж останнього тижня в області виявлено понад двісті інфікованих.

Представники Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб попереджують про можливу небезпеку нової хвилі коронавірусу. Наразі фіксується відносно незначне збільшення рівня захворюваності на Хмельниччині й в країні загалом. Тому медики рекомендують вакцинуватися від COVID-19, якщо вони цього досі не зробили.

Впродовж минулого тижня, 22-28 липня, в області зафіксовано 206 випадків інфікування коронавірусом. З-поміж них є 31 дитина та семеро медиків. Крім того, 38 хворих на COVID-19 госпіталізували. Зокрема, у лікарні потрапило п’ятеро дітей. Для порівняння, у попередній тиждень було підтверджено 155 випадків інфікування.

«За згаданий період одужали 122 людей. Серед них одинадцять дітей і восьмеро медпрацівників. На жаль, внаслідок ускладнень, спричинених COVID-19, померла одна людина», — зазначили в обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

А загалом від початку пандемії на Хмельниччині підтвердили 212 тисяч 168 випадків інфікування коронавірусом. Хворобу подолали 208 тисяч 60 людей. Однак її ускладнення забрали 3 тисячі 835 життів.

Фахівці нагадують, що одним з найбільш дієвих методів протидії COVID-19 є вакцинація. Станом на 1 серпня в Хмельницькій області щеплення отримали понад 997 тисяч громадян. Зокрема, першою дозою уже вакцинували понад 481 тисяча людей, двома дозами — майже 463 тисяч. Додаткову дозу отримали понад півтори тисячі громадян, а третю (першу бустерну) — майже 52 тисяч осіб.

«Наразі вакцинуватися проти COVID-19 можна в амбулаторіях за місцем тимчасового перебування або постійного проживання. Щоб дізнатися більш детальну інформацію необхідно звернутися за консультацією до свого сімейного лікаря або ж найближчої амбулаторії загальної практики/сімейної медицини», — долали працівники Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Нагадаємо, востаннє уряд продовжував дію карантину до кінця літа. Однак його обмеження перетворилися з обов’язкових на рекомендаційні. Зокрема, держава рекомендує українцям дотримуватися маскового режиму в громадських місцях, мити руки, користуватися антисептиками та вакцинуватися від коронавірусу.

Читайте також: Зросла кількість людей, які захворіли на ботулізм, повечерявши разом

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую