ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Кілька лікарень Хмельниччини отримали нові рентгенапарати

Здоров'я 990
Кожен з них коштує майже два з половиною мільйони гривень
Кожен з них коштує майже два з половиною мільйони гривень. Фото: пресслужби Хмельницької ОВА

Також медзакладам передали 138 комплектів матраців.

Хмельниччина отримала три сучасні рентгенапарати. Вони будуть працювати в Слобідко-Кульчієвецькій, Городоцькій та Ізяславській лікарнях. Нове обладнання закуплене за допомогою американського агентства 5 серпня передали директорам цих медзакладів.

За інформацією пресслужби Хмельницької обласної військової адміністрації, така допомога надійшла завдяки співпраці Міністерства охорони здоров’я України з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Кожен з рентгенапаратів коштує майже 2,5 мільйона гривень. Разом з ними у Слобідко-Кульчієвецьку, Городоцьку й Ізяславську лікарні передали 138 комплектів матраців.

«Після масштабного російського нападу на Україну постала гостра потреба в забезпеченні лікарень новим сучасним обладнанням. Завдяки плідній комунікації президента Володимира Зеленського, міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка з міжнародними організаціями, вдалося отримати таке обладнання для лікарень Хмельниччини, яке буде рятувати життя», — зазначив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

Читайте також: Коронавірус на Хмельниччині: рівень захворюваності дещо зріс

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую