ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Коронавірус на Хмельниччині: область серед лідерів, де шириться хвороба

Здоров'я 8860
На Хмельниччині за останній тиждень захворюваність на коронавірус зросла на третину
На Хмельниччині за останній тиждень захворюваність на коронавірус зросла на третину. Фото: з архіву

За останній тиждень троє людей померли від ускладнень, спричинених ковідом.

На Хмельниччині за останній тиждень зросла на третину захворюваність на коронавірусну інфекцію. Відтак, область - у трійці лідерів в Україні за рівнем захворюваності на COVID-19. Про це повідомили в Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Як зазначають епідеміологи, за тиждень з 12 до 18 вересня у Хмельницькій області підтвердили 2632 випадки COVID-19. Показники захворюваності, у порівнянні з попереднім тижнем, зросли на 36,5 відсотка.

«До закладів охорони здоров'я Хмельницької області із COVID-19 минулого тижня госпіталізували 322 людей — це вдвічі більше, ніж тижнем раніше, - зазначають у центрі. - Одужали 1649 осіб. На жаль, через ускладнення, спричинені коронавірусною хворобою, за цей період померли троє людей».

Також епідеміологи додають, що спостерігається зростання захворювання на ковід серед дітей. Минулого тижня його підтвердили в 412-ти дітей. Це на 64 випадки більше, ніж у період з 5 до 11 вересня.

Епідеміологи нагадують, що кращим способом профілактики коронавірусу є вакцинація.

«Серед щеплених коронавірусом інфікується орієнтовно 30 відсотків людей. Однак у них хвороба проходить переважно у легкій або середній формі», — пояснив раніше сайту «Є» Микола Габрикевич, генеральний директор Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, головний державний санітарний лікар Хмельницької області.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую