ye-logo.v1.2

Майже мільйон гривень у вересні: які «ковідні закупівлі» проводять на Хмельниччині

Здоров'я 1380
Лікарні знову купують швидкі тести для виявлення Covid-19
Лікарні знову купують швидкі тести для виявлення Covid-19. Фото: mind.ua

На Хмельниччині зростають витрати на придбання медичних засобів та ліків проти коронавірусу.

З початку вересня у Хмельницькій області вже уклали угод за спрощеною процедурою для придбання товарів та послуг, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, на суму майже мільйон гривень. Це вдвічі більше, ніж за такий період в серпні та в рази більше, ніж за період травень-липень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

На початку вереесня Дунаєвецька багатопрофільна лікарня уклала угоду на 360 тисяч гривень на закупівлю медичного кисню. Варто зазначити, що ціна з лютого майже не змінилася. Якщо до повномасштабного вторгнення лікарня укладала угоду на постачання кисню за ціною 35 гривень за 1 метр кубічний, то зараз ціна кубометру становить 36 гривень.

КП "Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова" уклала угоду вартістю 164 тисячі гривень на придбання одноразових медичних халатів та бахіл. Вартість халату складе 108 гривень, а одних бахіл - 1,98 гривні.

Хмельницька інфекційна лікарня цього місяця уклала дві угоди на придбання ліків загальною вартістю 142 тисячі гривень. Що стосується міської лікарні у Хмельницькому, то в цьому медичному закладі за спрощеною процедурою уклали дві угоди щодо придбання катетерів та обладнання для анестезії загальною вартістю 66 тисяч гривень, а також плівку вартістю понад 50 тисяч гривень.

КНП "Шепетівська багатопрофільна лікарня" уклало угоду на придбання швидких тестів загальною вартістю 120 тисяч гривень. Крім того, медичний заклад уклав угоди щодо придбання обладнання для дистиляції води та ліки.

Наприкінці минулого місяця лікарня уклала угоду на придбання медичного кисню вартістю понад пів мільйона гривень.

Окрім медичних закладів “ковідні закупівлі” проводило й хмельницьке комунальне підприємство "Електротранс, яке закупило маски та антисептики.

Всі договори були укладені в рамках спрощеної процедури, яку можна використовувати для придбання товарів та послуг, спрямованих запобіганню виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, на період дії встановленого Кабінетом міністрів України карантину.

Раніше сайт “Є” писав, що на Хмельниччині зафіксували зростання рівня захворюваності на коронавірус.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую