ye-logo.v1.2

У Хмельницькому на Озерній відремонтують приміщення під нову амбулаторію

Здоров'я 2377
Окрім ремонту, підрядник має закупити меблі
Окрім ремонту, підрядник має закупити меблі. Фото: з архіву редакції

Нову амбулаторію мають облаштувати до 1 грудня.

Комунальне підприємство "Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2" оголосили торги на ремонт нежитлового приміщення під облаштування амбулаторії. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Мова йде про реконструкцію нежитлового приміщення №85 під амбулаторію загальної практики-сімейної медицини в житловому будинку по вулиці Панаса Мирного, 24. Очікувана вартість робіт - 4 мільйони гривень.

Планується зробити перепланування приміщень, ремонтні роботи, зокрема, облаштувати новий водопровід, каналізацію, вентиляцію, роботи з електропостачання. Крім того, планується закупити офісні меблі, столи, стільці, шафи, стелажі, диван тощо.

Тендер планують провести 3 липня. Роботи мають бути виконані до першого грудня 2023 року.

Раніше сайт “Є” писав, що в 2020 році в Хмельницькому на вулиці Трудовій, 5Ж запрацювала нова амбулаторія сімейної медицини №13, а на початку 2022 року ще одну амбулаторію відкрили на вулиці Кам’янецькій, 67.

В міськраді відмічали, що в місті 25 амбулаторій і нові будуть відкривати залежно від розвитку обласного центру. Таким чином, наступна з’явиться якраз у мікрорайоні Озерна.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую