ye-logo.v1.2

У Хмельницькому відкрили нову амбулаторію сімейної медицини

Суспільство 5261
В обласному центрі з
В обласному центрі з'явилася ще одна амбулаторія. Фото: скрін з відео ТРК "Місто"

Це 24 амбулаторія, яка запрацювала в обласному центрі.

Днями в Хмельницькому на вулиці Трудовій, 5Ж запрацювала нова амбулаторія сімейної медицини №13. Як розповідають у міській раді, приміщення для амбулаторії було передано в рамках пайової участі. Основний ремонт зробив забудовник, меблі та медичне обладнання придбав Центр первинної медико-санітарної допомоги №2. На закупівлю всього необхідного центр витратив 340 тисяч гривень.

«З 2018 року коли ми почали відкривати амбулаторії сімейної медицини, головна концепція була в тому, аби дійти максимально ближче до людини. Ми робили амбулаторії в абсолютно різних мікрорайонах. Фактично вулиця Трудова – територія «Зеленого кварталу», масиву «Ранковий» - це повністю новий район. Будинкам тут менше десяти років і це мікрорайон, який дуже активно розбудовується. Тому, коли ми визначали, де будуть амбулаторії, планували, що тут вона буде обов’язково, - розповідає міський голова Олексаднр Симчишин. - Зазвичай амбулаторії ми створюємо в приміщеннях комунальної власності, маємо можливість купувати приміщення. В даному випадку забудовник мав заборгованість по сплаті пайових внесків. Ми мали судовий позов, де виграли. На виконання рішення суддів, ми забрали приміщення. Воно підходило під амбулаторію, його частково перепланували. Створена вона без виділення бюджетних коштів, а отримана як зарахування пайової участі від забудовника».

Як говорить начальник управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради Борис Ткач, штат медпрацівників не розширювали. Сімейні лікарі, педіатри та інший персонал були переведені з різних закладів міста. Прийом та обстеження пацієнтів у новенькій амбулаторії вже здійснюється. Наразі медзаклад забезпечений усім необхідним на 80%, решту планують докупити з часом.

Протягом найближчого місяця ще одну амбулаторію планують відкрити на вулиці Кам’янецькій. Це буде 25 амбулаторія сімейної медицини у Хмельницькому. За словами міського голови, цієї кількості амбулаторій в місті наразі достатньо. Інші будуть відкривати залежно від розвитку обласного центру.

Читайте також: Як працюють медзаклади Хмельницького у період карантину.

Пацієнти вже відвідують амбулаторію.
Меблі і обладнання закупили за кошти Центру ПМСД
Режим роботи амбулаторії.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую