ye-logo.v1.2

Для хмельницької лікарні придбали унікальний апарат для лікування судинних захворювань

Здоров'я 1338
Завдяки обладнанню можна буде робити малоінвазивні втручання з максимальним результатом
Завдяки обладнанню можна буде робити малоінвазивні втручання з максимальним результатом. Фото: скрін з відео

Його вартість понад 27 мільйонів гривень.

Нову спеціалізовану операційну відкрили в одному з відділень Хмельницької міської лікарні. Її обладнали апаратом нового покоління – ангіографом, аналогів якому в медичному закладі раніше не було. З придбанням ангіографа з'явилася можливість робити оперативні втручання, зокрема в напрямку нейрохірургії та кардіології, які раніше були не доступні в нашому місті. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Як розповідає Володимир Мойсюк, медичний директор КП «Хмельницька міська лікарня», цей апарат дає можливість візуалізувати стан судин пацієнта та надати надзвичайно ретельну картину лікареві для того, щоб зробити оперативні втручання та врятувати пацієнтові життя.

Додає, що використовуватимуть ангіограф першочергово для лікування судинних уражень головного мозку під час нейрохірургічних операцій. Медики зізнаються, це великий прорив у порятунку людей з інсультами. Адже нині це одна з досить розповсюджених патологій, яка часто призводить до інвалідності та навіть летальних випадків.

За словами лікарів, раніше у Хмельницькому інсульти лікували консервативним методом, а пацієнтів, які потребували оперативних втручань такого плану, направляли на лікування до столичних медзакладів чи спеціалізованих клінік в інші великі міста України.

Крім нейрохірургії, ангіограф також будуть використовувати в кардіології, зокрема для встановлення стентів для людей з інфорктами міокарда.

Оперуватимуть у новій спеціалізованій операційній і військових. Зокрема, завдяки обладнанню можна буде робити малоінвазивні втручання з максимальним результатом.

Придбали ангіограф за гроші міського бюджету. Його вартість понад 27 мільйонів гривень. Ще у 7 мільйонів обійшовся ремонт та облаштування спеціалізованого відділення. Запрацює воно уже в травні.

Читайте також: Чому в Хмельницькому замайоріли прапори країн ЄС

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую