ye-logo.v1.2

Де на Хмельниччині військові можуть безкоштовно полікувати зуби

Здоров'я 1019
На Хмельниччині лише два лікувально-діагностичних центри надають безкоштовно стоматологічні послуги військовим
На Хмельниччині лише два лікувально-діагностичних центри надають безкоштовно стоматологічні послуги військовим. Фото: фото ілюстративне Kushnir Dental Office

Військовослужбовцям, ветеранам і ветеранкам війни, безкоштовно надають стоматологічні послуги лише у двох лікувальних центрах області.

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, військовослужбовці, які поки не отримали статус учасника бойових дій, але продовжують виконувати бойові завдання, можуть один раз на рік отримати безкоштовну стоматологічну послугу, загальна вартість якої не має перевищувати 24 тисячі 952 гривень. Про це повідомили в Міністерстві у справах ветеранів України. Спочатку йшлося лише про надання послуг із зубопротезування, згодом до постанови Кабінету Міністрів  внесли зміни і дозволили витрачати виділені кошти на лікування, пломбування та видалення зубів.

У Хмельницькій області, станом на 20 червня, лише два лікувальні заклади мають укладені договори з Національною службою здоров'я України на зубопротезування. Це Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр Хмельницької міської ради, що за адресою: Хмельницький, вулиця Прибузька, 18. А також лікувально діагностично-консультативний центр Кам'янець-Подільської міської ради, за адресою: Кам'янець-Подільський, вулиця Степана Бандери, 13.

«Ми почали працювати за програмою безкоштовного лікування з квітня цього року, - розповіли сайту «Є ye.ua» у реєстратурі кам'янець-подільського діагностично-консультативного центру. - Військові часто звертаються до нас за послугою, ми ж своєю чергою її надаємо. У нас роблять лише протезування на суму до 14 тисяч 500 гривень, а вже лікування і видалення військові роблять за власні кошти. Станом на зараз у нас на протезуванні перебувають вісім військовослужбовців».

Натомість, у Хмельницькому не лише займаються зубопротезуванням, а й лікуванням та видаленням зубів.

«Наш міський лікувально-діагностичний центр має угоду з НСЗУ на зубопротезування, яке не перевищує 14 500 тисяч, - пояснив сайту «Є ye.ua» начальник управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради Борис Ткач. – Але ми і лікуємо безкоштовно, оскільки з бюджету громади, рішенням депутатів міськради, на це були передбачені видатки. Тепер же, враховуючи зміни до постанови Кабміну, очікуємо на підписання нової угоди з НСЗУ, щоб наші воїни, захисниці та ветерани війни мали змогу отримувати ці послуги на суму 24 тисячі 952 гривень».

Читайте також: Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр презентував сонячну електростанцію

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую