ye-logo.v1.2

Відпочинок у компанії бджіл

Здоров'я 19199

Вже понад місяць пасічник із села Копистин Хмельницького району Микола Кравецький, його дружина, донька й онуки сплять на цілющих диво-вуликах. За цей час у них зникли хронічні захворювання й підвищилася працездатність.

У чоловіка велика пасіка, яка налічує 60 вуликів. Він уже 7 років бджолярує. Займатися медовою справою змусило саме життя: в Миколи Івановича високий тиск та й онук постійно хворіє на застудні захворювання. Але серед його “бджолиного гуртожитку” виділяється особливий будиночок, який сусіди та знайомі встигли охрестити цілющим “диво-вуликом”. У просторому дерев'яному будиночку з липи стоять два ліжка з... бджолами. У вулику пасічник зробив отвори, але щоб комахи-трудівниці через них не вилітали, зверху встановив сітку. На вулик поставив дерев’яний щит з дірками. Він і слугує ліжком. Лежачи «на бджолах» пацієнт може читати, оскільки в будиночку зроблене вікно, або дивитися телевізор. Із сітчастих прорізів, які зроблені на ліжку, просочуються аромати із самого серця вулика. Конструкція зроблена так, що жодна бджола не зможе вкусити свого пацієнта. Лікування базується на мікровібрації, аромотерапії, бджолиному біополі, а також температурному режимі. За твердженням господаря, для отримання гарного ефекту лежати потрібно не менше двох годин, а для його закріплення - пройти десятиденний курс. Найкраще спати там уночі, коли бджоли всі «у зборі» й видають максимальну лікувальну силу. “Після п’яти годин сну спати більше не хочеться, - запевняє Микола Іванович. - А заряд енергії отримуєш такий, що весь день після того літаєш, як та сама бджілка”.

Атмосфера пасіки - це природна оаза із позитивною енергетикою

“Метод оздоровлення організму за допомогою бджіл - не новий, - каже дружина пасічника Наталя Володимирівна. – Найкраще його розвинув цілитель із Криму В’ячеслав Савін. Мій чоловік був у нього, вивчав методику. Є схожі приклади у Полтавській та Івано-Франківській областях. Ми ознайомилися майже з усіма й спорудили такий будиночок для себе. Ефект перевершив всі сподівання. У мене цукровий діабет, і раніше я щодня приймала жменю пігулок. Не минуло повних десять сеансів, як рівень цукру в мене знизився й зникнув біль у спині та суглобах. У чоловіка стабілізувався тиск, а в онука покращилася пам'ять і підвищився імунітет. Відпочинок на вуликах особливо корисний людям після 30 років, адже в цьому віці клітини організму вже не так добре відновлюються природним шляхом”. Пан Микола запевняє, що ефект снодійного справляє не лише «колискова», яку співають бджоли. Наукою давно доведено, що повітря на пасіці особливе. Неважко здогадатися, чому. Той, кому хоч раз довелося побувати там, де стоять вулики, не міг не звернути уваги на запахи, які витають навкруги. А все тому, що повітря «настояне» на продуктах бджільництва. До прикладу, прополіс є природним антибіотиком. Пилок, перга, бджолине і трутневе молочко – все це наповнює цілющими ароматами довкілля. Тому навіть просте перебування на пасіці поруч із бджілками уже корисне для людини. Надихавшись такого повітря, будеш спати, як немовля після купелі. Воно має ще й лікувальний ефект, особливо для тих, хто потерпає від астми та інших захворювань органів дихання.

Шум бджіл - як шум моря

Зізнаюся, я не витерпіла й вирішила спробувати всі принади сну із бджолами. Лягла на вулик і відчула мікровібрацію. Немов під тобою гудуть дроти і щось злегка штовхає у спину. Це гудіння мені чимось нагадало шум моря: він то наростає, то затихає… Потім від запахів липи, гречки, прополісу просто запаморочилася голова, і я провалилася в сон. Спала хвилин десять, але відчуття було таке, як після повноцінного нічного відпочинку! Всю втому, яка накопичилася за тиждень, як рукою зняло. Проблеми відійшли на другий план. “Це також вплив пасіки, - зауважив господар, коли я розповіла йому про свої враження. - Адже тут гарний природний фон, який відновлює біополе. Коли людина лягає на вулик, за рахунок мікрохвиль, вібрації, які виходять від бджіл, у неї поліпшується кровообіг. Якщо постелити на дошки матрац, такого ефекту не буде, а от простирадло цілком підійде”.

Сон на вуликах поліпшує чоловічу потенцію

“Апітерапевти запевняють, що бджолине біополе позитивно впливає на біополе людини, - каже мій співрозмовник. – Від цього поліпшується загальний стан, стає кращим самопочуття. Бджоли випаровують у повітря велику кількість фітонцидів, які насичують кров фітовітамінами й стимулюють роботу серця людини. Сильне гудіння під час випаровування вологи із стільників супроводжується мікровібраціями, які поновлюють тіло людини, роблячи судини гнучкими, стимулюють роботу нирок, очищують сечостатеві шляхи, знімають біль у спині, м'язах і суглобах. Повітря вулика насичене біологічно активними речовинами прополісу, який має антимікробні властивості. Цей природний антисептик вибірково діє на мікроорганізми всередині людини: шкідливі - нейтралізує, а корисні - зберігає, а також сприяє нормалізації обміну речовин. Сон на вуликах дуже корисний чоловікам, оскільки поліпшує потенцію”. До “лікування бджолами” не потрібно спеціально готуватися. Слід лише прихопити із собою два простирадла. А ще комахи-цілителі “не люблять”, коли лягають на вулик в одязі, який виготовлений зі штучних тканин.

Фото Євгеній Дорофєєв

 
 

 



 

Коментарі:

Anko Kor 13.11.2015 15:21

Підкажіть, будь ласка, як спеціалісти у цій сфері, сьогодні прочитав (тут - http://sviymed.com/ukr/tovary/nastoika-voskovoi-moli), що настоянка воскової молі справляє на людський організм вплив, схожий із впливом ананболіків. Чи дійсно це так? Чи є якість протипоказання? БУду щиро вдячний.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую