ye-logo.v1.2
6 Липня, 2020

Прийшли перевірити лічильник, натомість поцупили гроші

Кримінал 2150
yak-prosto.com
Фото: yak-prosto.com

У Ізяславському районі у бабусі вкрали вісім тисяч гривень.

Самотня пенсіонерка із села Кунів стала жертвою жіночого кримінального дуету. Зловмисниці представились працівницями місцевого РЕМу і під приводом перевірки хатнього електролічильника викрали у жінки всі її заощадження.
“До самотньої 65-річної пенсіонерки завітали дві жінки під приводом перевірки електролічильника. Пенсіонерка нічого не запідозрила і впустила гостей у будинок. Жінки одразу почали зображати активну діяльність — перевірили лічильник, потім взялися рахувати лампочки. Після перевірки будинку наполягли на тому, щоб хвора жінка, яка пересувається на милицях, завела їх ще й у літню кухню”, - розповідає речник обласного управління міліції Катерина Шуприган.
Там зловмисниці розділилися. Одна із них продовжила перевірку, відволікаючи господиню. А інша під приводом того, що їй потрібно в туалет, повернулася в будинок, знайшла і винесла всі бабусині заощадження — близько восьми тисяч гривень.
“Та на цьому вистава не скінчилась. Крадійка, ніби нічого не сталося, повернулась в літню кухню, ще й попросила помити руки. Потім жінки запевнили пенсіонерку, що через кілька днів їй замінять електролічильник, і пішли геть”, - додає Катерина Шуприган.
Зникнення грошей потерпіла виявила ввечері, коли вкотре перевіряла свої схованки. Кошти жінка збирала на пам’ятник покійному чоловікові, для цього і корову продала, і з пенсії заощаджувала, як могла.
Міліціонери Ізяславського райвідділу міліції відкрили кримінальне провадження за частиною другою статті 185 — крадіжка. Наразі правоохоронців усі зусилля спрямували на розшук крадійок.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую