ye-logo.v1.2
10 Липня, 2020

За замовлення вбивства сім’я отримала понад десять років тюрми

Кримінал 1970
Фото: maws.org

Такий вирок виніс Хмельницький міськрайонний суд.

«Правоохоронці отримали інформацію про те, що 47-річний мешканець Хмельницького спільно з 26-річним сином своєї нової пасії шукає «кілера» для вбивства колишньої дружини. Незважаючи на те, що після розлучення чоловік отримав чималенький «куш», він не міг змиритися з тим, що його колишня — успішна «бізнес-леді», яка добре заробляє. Тож вирішив заволодіти і тим, на що раніше не зміг накласти руки — розкішним котеджем у Рівному та дороговартісними автомобілями «Infiniti» і «Lexsus». Підбурювала ще й заздрість та ненависть до жінки членів його нової сім’ї», - розповідає речник обласного управління міліції Катерина Шуприган.

Коли неприязнь переросла в бажання її смерті, зловмисники почали підшукувати виконавця для вбивства ні в чому не винної жінки. За гонорар у 10 тисяч доларів США найманець повинен був здійснити криваву розправу і, як доказ виконаної «роботи», передати замовникам автомобіль «Lexsus», яким користувалась потерпіла.

Але усе пішло не за планами злочинців, а по чітко розробленій схемі правоохоронців.

«У день «вбивства», як і домовлялись, автомобіль, мобільні телефони, особисті документи і речі жінки були передані наймолодшому із фігурантів справи. Коли він повірив у смерть жінки та переконався у тому, що її тіло ніхто не знайде, «кілер» отримав частину гонорару у розмірі 32 тисячі гривень. Іншу частину грошей чоловік обіцяв віддати після продажу автомобіля. Однак правоохоронці затримали замовника «на гарячому» під час передачі грошей. Пізніше були затримані і його співучасники», - пояснюк Катерина Шуприган.

Хмельницький міськрайонний суд визнав замовників убивства винними за пунктами 6, 11, 12 частини другої статті 115 - умисне вбивство та засудив обох чоловіків до 12 років позбавлення волі, а жінку — до 11 років.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую