ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

Новоушицький район: чоловік не хотів віддавати дітей, тому убив тещу

Кримінал 4223

Після цього зловмисник намагався сховатися у лісі, але міліціонери затримали його.

Справжня трагедія розігралася у селі Ставчани Новоушицького району. Там 39-річний чоловік не захотів віддавати своїх дітей дружині, яка пішла від нього, наніс смертельні поранення тещі та хотів сховатися у лісі.
Молода 26-річна дружина покинула свого чоловіка та дітей і подалася до матері, яка мешкає у Кам’янці-Подільському. За деякий час обидві жінки у супроводі знайомих чоловіків приїхали в село нібито для того, щоб забрати дітей. Зав’язалась суперечка, під час якої підозрюваний з кухонним ножем у руках накинувся на свою 48-річну тещу і завдав їй двох ударів в область серця і живота. Потерпіла, перебуваючи у шоковому стані, ще змогла сама сісти в машину, але до лікарні її не довезли — жінка померла по дорозі.

“Ми до неї у машину, але вона уже була мертвою, - пригадує головний лікар Новоушицької центральної районної лікарні Валентина Гладій. - Важко було зрозуміти від чого вона померла, адже в області серця у неї маленька колота рана була, ще одна така рана у районі живота. З автомобіля уже не діставали, повідомили у міліцію. Жінка сама дійшла до машини, але коли вона померла ніхто не помітив — двоє чоловіків сиділи попереду, а донька була п'яною. Діти зараз у нас у дитячому відділенні. Вони поки у нас. Їх долею цікавився дідусь з Кам'янця, а от матір — ні.”

Підозрюваний же, зрозумівши, що накоїв, намагався сховатися у лісі. До пошуків убивці залучили практично увесь особовий склад райвідділу. На підмогу прибули і працівники обласного управління внутрішніх справ. Цілу ніч і ранок наступного дня правоохоронці прочісували довколишні ліси.

“Наші співробітники затримали його у полі. Коли ми наздогнали його, то він уже лежав на землі. Перед цим він телефонував своїй сестрі, але толком нічого не міг пояснити, казав, що заблукав. Нам також мало що сказав, адже був поранений”, - пригадує помічник дільничного Новоушицького райвідділу міліції Володимир Дердюк.

Як виявилося, підозрюваний, побачивши, що його переслідують, вдарив себе тим же ножем, що й 48-річну тещу, у живіт.

“Він поступив у важкому стані. У нього ножові поранення органів черевної порожнини. Після інтенсивної терапії, провели операцію. У чоловіка пошкодженні петля тонкої кишки, корінь брижі тонкої кишки, у наслідок чого була внутрішньочеревна кровотеча. Після операції стан був стабільно важкий, згодом покращився. День-два і він почне одужувати”, - запевняє завідуючий хірургічного відділення Микола Томчук.

“Стосовно затриманого відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 115 - умисне вбивство. Санкції передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років”, - повідомив начальник Новоушицького райвідділу міліції Сергій Яценко.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую