ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

Ізяславські міліціонери затримали хабарника у сільгоспінспекції

Кримінал 2200
Фото: mvs.gov.ua

Зловмисник вимагав гроші за посвідчення тракториста-машиніста.

В Ізяславському районі міліціонери викрили посадовця Державної інспекції сільського господарства в Хмельницькій області, який вимагав хабар за прискорення видачі посвідчення тракториста-машиніста.

“32-річний чиновник зажадав від 25-річного чоловіка 4300 гривень в обмін на своє сприяння останньому у прискоренні процесу отримання ним посвідчення тракториста-машиніста. Працівники управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю затримали посадовця «на гарячому» прямо у його службовому кабінеті у момент отримання хабара. У процесі огляду приміщення правоохоронці виявили та вилучили ті самі кошти, які були передані чоловікові у якості неправомірної вигоди”, - повідомляє прес-служба обласного управління міліції.

Наразі зловмисникові оголошено підозру у порушені частини третьої статті 368 Кримінального кодексу України — прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Відповідно до санкції статті подібне правопорушення карається ув'язненням на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую