ye-logo.v1.2
19 Листопада, 2019

Кам'янчанка обікрала чоловіка та втікла у Чернівецьку область

Єва Губар Кримінал 1344
Фото: molbuk.ua

Після двомісячного переховування зловмисниця повернулася у рідне місце, де її одразу затримали.

Жінка викрала у довірливого кам’янчанина банківську картку та зняла з неї всі гроші, після чого вирушила до Чернівецької області, де переховувалась протягом двох місяців.
Ще в липні на території автовокзалу у Кам’янці-Подільському 32-річна жіночка спритно задурила голову місцевому жителю та непомітно витягла у нього з кишені банківську картку, підгледівши перед тим PIN-код. І буквально впродовж години з банківського рахунку потерпілого зникли усі гроші - вісім тисяч гривень.
“Виявивши відсутність картки та грошей на рахунку, кам’янчанин звернувся із заявою до міліції. За фактом крадіжки було відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 185 — крадіжка, — розповів начальник Кам’янець-Подільського міського відділу міліції Віталій Козярук. — Потерпілий детально описав злодійку, а відділення банку, яке обслуговувало картку, в найкоротші терміни надало усі необхідні дані, які допомогли встановити особу зловмисниці.”
Проте одразу ж після вчинення крадіжки жінка поїхала до сусідньої Чернівецької області, де переховувалась протягом останніх двох місяців, а коли знову завітала до Кам’янця-Подільського, щоб провідати подругу, буквально одразу ж була затримана працівниками міліції прямо в одному із закладів громадського харчування.
Наразі зі злодійкою працює слідчий. Найближчим часом кримінальне провадження буде направлено до суду, який і визначить міру покарання. Згідно Кримінального кодексу України, найбільше покарання, яке їй загрожує — позбавлення волі на строк до трьох років.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую