ye-logo.v1.2
4 Липня, 2020

У Хмельницькій області СБУ затримало стрілка-розвідника ДНР

Кримінал 2761
zbroya.info
Житель Хмельниччини воював на боці терористів з ДНР.. Фото: zbroya.info

Бойовик приїхав у відпустку додому та планував повернутися у зону АТО.

 На Хмельниччині Служба безпеки України затримала стрілка-розвідника терористичної організації «ДНР» на прізвисько «Фіма».

Влітку 2014 року 38-річний мешканець Хмельницької області через соціальні мережі був завербований та став бойовиком незаконного військового формування терористів. Після спецпідготовки з розвідувальної та диверсійної діяльності він став «стрілком-розвідником» незаконного воєнізованого формування під командуванням російського офіцера з позивним «Штурман».

У липні 2014 року подолянин брав активну участь у збройних сутичках та диверсійних операціях проти сил АТО на території Донецької області. За терористичну діяльність в районі Слов’янська ватажки нагородили його «медаллю».

«Бойовик приїхав на Хмельниччину у відпустку і планував повернутися. Співробітники СБУ вилучили у затриманого «посвідчення» та бойову гранату», - повідомляє прес-група управління СБУ у Хмельницькій області.

Слідчий відділ управління СБУ поплічнику терористів оголосив про підозру у порушенні частини першої статті 258-3 Кримінального кодексу України - участь в незаконних воєнізованих формуваннях.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую