ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2019

За продаж відеокамер, закамуфльованих під канцелярські ручки та запальнички, судитимуть 31-річного хмельничанина

Даша ПАСТЕРНАК Кримінал 1471
На Хмельниччині судитимуть чоловіка за продаж спецзасобів негласного отримання інформації
На Хмельниччині судитимуть чоловіка за продаж спецзасобів негласного отримання інформації. Фото: galinfo.com.ua

Контрабандні засоби для прихованого відеоспостереження чоловік збував через Інтернет.

Підозрюваний протягом жовтня 2014 року – березня 2015 року незаконно розповсюджував спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації. Усі засоби були попередньо придбані у мережі Інтернет та в невстановлених осіб у Китаї, а на територію України їх ввозили через кордон з приховуванням від митного контролю та через поштові відділення. Про це повідомляють в обласній прокуратурі.

"Обвинувачений розміщував у Інтернет-магазинах інформацію про продаж цих засобів для прихованого відеоспостереження, закамуфльованих під брелоки, канцелярські ручки, запальнички тощо, та збував замовникам, - йдеться у повідомленні. - Під час чергового продажу контрабандного товару зловмисник був викритий співробітниками СБУ".

Експертиза Українського Науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ підтвердила належність вилучених предметів до спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації. Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за частиною 1 статті 201 (контрабанда) та частиною 2 статті 359 (незаконне придбання, збут та використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, вчинені повторно)  Кримінального Кодексу України скеровано до суду.


 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую