ye-logo.v1.2
7 Серпня, 2020

Батька дев’ятьох дітей ледь не посадили за грати за крадіжку мопеду

Кримінал 1561
За крадіжку мопеда чоловіка, в якого 9 дітей, могли посадити на три роки
За крадіжку мопеда чоловіка, в якого 9 дітей, могли посадити на три роки. Фото: myronsmopeds.com

Славутський міськрайоний суд виніс вирок чоловікові, якого звинуватили в незаконному заволодінні транспортним засобом.

 Того вечора багатодітний батько повертався додому  в одне з сіл Славутського району. Рейсових автобусів вже не було, а тому він, як розповів у залі суду, не поспішав і зайшов до знайомої, яка мешкає в Славуті. Оскільки вдома нікого не було, згадав, що в гаражі зберігається мопед, на якому можна доїхати додому.

Вирвавши металеву скобу замка з дверей гаража, зайшов та без будь-якого дозволу власника заволодів мопедом марки «Hеro Majestic Panther», який, за оцінками експертів, на момент скоєння злочину коштує трохи більше чотирьох тисяч гривень. Сів на двоколісного та поїхав у село, де залишив мопед у знайомого. Саме односельчанин, в якого підсудний залишив мопед, і видав його правоохоронцям через майже два тижні.

Як виявилося, крадіжку чоловік скоїв через те, що того дня вертався зі Славути, де його дружина народила дев’яту дитину. А тому восьмеро інших чекали на повернення батька. Цю обставину суд врахував, як пом’якшувальну. Отож, врахувавши всі «за» та «проти», суд постановив - призначити багатодітному батьку покарання в вигляді три роки позбавлення волі без конфіскації майна. Але на підставі статті 75 Кримінального кодексу України, чоловіка звільнили від тюрми із випробуванням протягом іспитового строку два роки.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую