ye-logo.v1.2
23 Липня, 2019

Батька дев’ятьох дітей ледь не посадили за грати за крадіжку мопеду

Олександр НІКІТІН Кримінал 1324
За крадіжку мопеда чоловіка, в якого 9 дітей, могли посадити на три роки
За крадіжку мопеда чоловіка, в якого 9 дітей, могли посадити на три роки. Фото: myronsmopeds.com

Славутський міськрайоний суд виніс вирок чоловікові, якого звинуватили в незаконному заволодінні транспортним засобом.

 Того вечора багатодітний батько повертався додому  в одне з сіл Славутського району. Рейсових автобусів вже не було, а тому він, як розповів у залі суду, не поспішав і зайшов до знайомої, яка мешкає в Славуті. Оскільки вдома нікого не було, згадав, що в гаражі зберігається мопед, на якому можна доїхати додому.

Вирвавши металеву скобу замка з дверей гаража, зайшов та без будь-якого дозволу власника заволодів мопедом марки «Hеro Majestic Panther», який, за оцінками експертів, на момент скоєння злочину коштує трохи більше чотирьох тисяч гривень. Сів на двоколісного та поїхав у село, де залишив мопед у знайомого. Саме односельчанин, в якого підсудний залишив мопед, і видав його правоохоронцям через майже два тижні.

Як виявилося, крадіжку чоловік скоїв через те, що того дня вертався зі Славути, де його дружина народила дев’яту дитину. А тому восьмеро інших чекали на повернення батька. Цю обставину суд врахував, як пом’якшувальну. Отож, врахувавши всі «за» та «проти», суд постановив - призначити багатодітному батьку покарання в вигляді три роки позбавлення волі без конфіскації майна. Але на підставі статті 75 Кримінального кодексу України, чоловіка звільнили від тюрми із випробуванням протягом іспитового строку два роки.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую