ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Лікарню у Летичеві “замінував” 29-річний мешканець сусіднього району

Кримінал 2071
Чоловік відповідати за скоєний злочин
Чоловік відповідати за скоєний злочин. Фото: volyninfo.com

Правоохоронці упродовж кількох годин встановили особу чоловіка.

Учора, 10 серпня, поліцейський повідомили про замінування Летичівської центральної районної лікарні. Правоохоронці кажуть, що до поліції телефонував 29-річний чоловік, який раніше уже двічі «мінував» лікувальні заклади.

“Працівники поліції евакуювали майже дві сотні людей, серед яких був медперсонал, хворі та відвідувачі. Правоохоронці обстежили не лише приміщення лікарні з поліклінікою, а й усі підсобні будівлі на території медичного закладу – жодної вибухівки виявлено не було. Лікарня відновила свою роботу через 3 години. Як з‘ясувалося, до поліції телефонував 29-річний мешканець сусіднього району, який раніше уже двічі «мінував» лікувальні заклади – лікарню у своєму районі та обласну психіатричну лікарню, за що притягувався до кримінальної відповідальності за статтею 259 Кримінального кодексу України «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності», - розповідають у Нацполіції.

Втретє йому також доведеться відповідати перед законом за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого цією статтею. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую