ye-logo.v1.2

Двоє хмельницьких поліцейських зазнали травм під час акції протесту проти Потапа і Насті

Кримінал 2682 1
Кривава акція відбулася під
Кривава акція відбулася під "СВ". Фото: з архіву

Один з протестувальників витягнув газовий балончик та почав його розпилювати в обличчя патрульних.

 У Хмельницькому 21 жовтня під час акції протесту проти концерту Потапа і Насті постраждали двоє патрульних поліцейських. Як повідомив прес-секретар патрульних Роман Мартинюк, учасники акції почали кидати в натовп петарди та димові шашки, один з протестувальників витягнув газовий балончик та почав його розпилювати в обличчя патрульних. Правопорушника затримали та підвели його до службового автомобіля.

«За декілька годин до початку концерту близько сотні молодих людей влаштували "мирне зібрання" в знак протесту проведення виступу співаків. 4 екіпажі патрульних відправили забезпечувати охорону громадського порядку. Незадовго до його початку виступ відмінили. Активісти, замість того щоб розійтись, продовжили свій "мітинг" заважаючи покидати глядачам та матерям з дітьми (відвідувачів басейна та інших гуртків у тому ж закладі) даний заклад та провокуючи їх на бійку», - написав поліцейський.

За його словами, активісти облили стіни червоною речовиною та розбили декілька банок з нею в холі закладу, а також закидали двері яйцями. Патрульні закликали громадян не порушувати громадський порядок та почали відтісняти правопорушників подалі від входу. Один із протестувальників розпилив газовий балончик в обличчя патрульних, його затримали.

«Двоє патрульних звернулись за допомогою до медиків, адже зазнали травм: подразнення очей від дії газу який розпилював правопорушник», - зауважив Роман Мартинюк.

«Відео з камер чітко зафіксувало, як затриманий перший почав розпилювати газ в обличчя патрульних, кинули більше трьох димових шашок та десяток петард в натовп та патрульних, не реагуючи на вимоги припинити порушувати громадський порядок», - наголосив патрульний.

Коментарі:

Игорь Шулаков 25.10.2016 14:19

Козлы проплаченные !!! Езжайте в Киев на Майдан,как раз время подходящее или не платят ?

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую