ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2019

Мешканця Хмельниччини засудили за антиукраїнські заклики в соцмережі

Маргарита ЧУБА Кримінал 1546
Мешканця Хмельниччини засудили за антиукраїнські заклики в соцмережі
Мешканця Хмельниччини засудили за антиукраїнські заклики в соцмережі. Фото: ukr.media

Чоловік отримав 2 роки випробувального терміну.

Дворічний випробувальний термін, за розповсюдження у соціальній мережі антиукраїнських закликів, отримав житель Хмельниччини. Про це повідомляють у Апеляційному суді Хмельницької області.

Правоохоронці встановили, що в період з 2014 по серпень 2017 року чоловік цікавився у мережі Інтернет інформацією, розміщеною на проросійських веб-ресурсах. 

"Для пошуку однодумців він зареєструвався у соціальній мережі "Вконтакте", яку використовував для спілкування та поширення своїх антиукраїнських і антидержавницьких поглядів. Через цю ж мережу обвинувачений розповсюджував матеріали із закликами до насильницького повалення чинної влади і зміни меж території та державного кордону України", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляють у прес-службі Апеляційного суду, житель Ізяслава отримав дворічний випробувальний термін за розповсюдження у соціальній мережі "Вконтакте" матеріалів із закликами до захоплення державної влади за частиною 3 статті 109 ККУ та зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України - частиною 1 статті 110.

За вчинені злочини суд призначив чоловікові остаточне покарання у виді 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Однак на підставі статтей 75, 77 Кримінального кодексу звільнив його від відбування покарання з випробовувальним терміном 2 роки без конфіскації майна.

Суд вироком затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та підозрюваним.

Наразі вирок не набрав законної сили. Строк апеляційного оскарження вироку спливає 24 листопада 2017 року.

Читайте також: апеляцію відхилено: Троє учасників стрілянини в центрі Хмельницького, залишаться під вартою

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас