ye-logo.v1.2
5 Червня, 2020

Водія, який тікав від патрульних та вдарив поліцейського, амністували

Кримінал 2603
Водія випустили на волю одразу після проголошення вироку
Водія випустили на волю одразу після проголошення вироку. Фото: з архіву

Хмельницький міськрайонний суд розглянув справу стосовно хмельничанина, який чинив опір правоохоронцям.

Ще 28 червня цього року патрульним поліцейським довелося наздоганяти автомобіль «Форт Транзіт», який скоїв ДТП на перехресті проспекту Миру та вулиці Степана Бандери. Автівку зупинили вже у Лісових Гринівцях Хмельницького району. А далі, як йдеться в вироку суду, чоловік, якого правоохоронці поклали на землю, почав чинити опір.

Водій-утікач, який, як встановила експертиза, був у нетверезому стані, перекинув через себе одного з патрульних, вдарив його в грудну клітини та голову, але втекти не зміг, оскільки був затриманий іншим поліцейським.
Сам підсудний в залі суду зізнався в тому, що вчинив ДТП і це побачили працівники поліції. Але він поспішав до товариша, а тому не виконав вимоги працівників поліції, утім, наче вказав їм, куди направляється. А потім працівники поліції почали його переслідувати. Коли ж він зупинився в Лісових Гринівцях та почав виходити із машини, до нього застосували фізичну силу і бризнули із балончика з газом. Стверджував, що не бачив хто це був і до нього застосовували фізичну силу, а тому він почав захищатись і наносив удари. Між іншим, в автівці чоловіка знайшли майже 17 грамів канабісу. В кого він придбав наркотики – так і не встановили. Сам же водій пояснив, що «травичку» знайшов та перевозив в машині для власних потреб.

Суд вирахував усі обставини справа, а також й те, що обвинувачений має на утриманні трьох неповнолітніх дітей. І за сукупністю злочинів (це і зберігання наркотиків, і опір працівникам поліції, і заподіяння тілесних ушкоджень правоохоронців) виніс вирок – три роки позбавлення волі. Строк попереднього увязнення з 28 по 30 червня, а 14 липня 6 грудня, зарахували у строк відбування покарання. Утім, на підставі пункту «в» статті 1 Закону України «Про амністію у 2016 році» (не позбавлених батьківських прав, які на день набрання чинності цим Законом мають дітей, яким не виповнилося 18 років, дітей-інвалідів та/або повнолітніх сина, дочку, визнаних інвалідами), чоловіка звільнили від відбування призначеного покарання. А тому чоловіка звільнили з під варти в залі суду.

Відзначимо, вирок суду ще не набрав законної сили, а тому може бути оскаржений.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую