ye-logo.v1.2
29 Березня, 2020

Хмельницькі правоохоронці видворили «кримінального авторитета» з Грузії

Кримінал 1321
Працівники кримінальної поліції Хмельницької області разом з міграційниками видворили з України кримінального авторитета
Працівники кримінальної поліції Хмельницької області разом з міграційниками видворили з України кримінального авторитета. Фото: hm.npu.gov.ua

Чоловік перебував на території України нелегально.

39-річний громадянин Грузії у Шепетівській виправній колонії відбував покарання за вчинення серії крадіжок у складі злочинної групи. Як повідомляють у Нацполіції області, після виходу на свободу чоловік мав намір продовжити злочинну діяльність.

«Було видворено за межі держави чергового нелегала, громадянина Грузії, який мав статус «кримінального авторитета». Згідно рішення Хмельницького міськрайонного суду 5 лютого затримали чоловіка і доправили в Бориспіль, де передали прикордонникам для подальшого видворення за межі України», - додають правоохоронці.

39-річний громадянин Грузії у складі злочинної групи вчиняв крадіжки на території Західної України, був засуджений і відбував покарання у Шепетівській виправній колонії. На момент вчинення злочинів і після звільнення перебував на території України нелегально. Тепер кримінальному авторитету на 5 років заборонений в’їзд на територію України.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую