ye-logo.v1.2
22 Листопада, 2019

На Хмельниччині посадовців сільради підозрюють у розтраті коштів на придбанні пожежного автомобіля

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1054
На Хмельниччині місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом розтрати майже третини мільйона гривень бюджетних коштів, призначених на закупівлю пожежного автомобіля
На Хмельниччині місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом розтрати майже третини мільйона гривень бюджетних коштів, призначених на закупівлю пожежного автомобіля. Фото: brovary.pravo-znaty.org.ua

Вартість спецмашини 290 тисяч гривень.

Городоцька місцева прокуратура під час дослідження системи публічних закупівель «Прозорро», виявила низку порушень під час купівлі пожежної машини сільською радою. Як повідомляють у прокуратурі області, у грудні 2016 року між однією із сільських рад Віньковецького району та товариством укладено договір про закупівлю автомобіля спеціального призначення – пожежної автоцистерни. Гроші перерахували вчасно, але спецмашини так і немає.

«Згідно умов постачальник зобов’язався поставити сільській раді транспортний засіб спецпризначення, а замовник, у свою чергу – прийняти і оплатити товар. Виявилось, що кошти за техніку перераховано через тиждень після підписання договору на підставі акту приймання-передачі продукції. Автомобіль до цього часу замовнику так і не поставлено. Таким чином, посадовці сільської ради внесли недостовірні відомості до акту приймання-передачі продукції, на підставі якого з бюджету безпідставно виплачено 290 тисяч гривень», - йдеться у повідомлені прокуратури.

За вказаним фактом місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за частиною 2 статті 191 (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем), частиною 1 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую