ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

У Нетішині суд амністував військового, який через суперечку підрізав чоловіка

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1453
Нетішинський суд амністував військового, якому загрожувало 3 роки за гратами
Нетішинський суд амністував військового, якому загрожувало 3 роки за гратами. Фото: kma.court.gov.ua

Військового звільнили із ЗСУ.

Нетішинський міський суд визнав винним колишнього військовослужбовця, який у травні минулого року підрізав чоловіка. Як повідомляють в апеляційному суді області, обвинуваченого амністували.

«Як встановив суд, торік, 31 травня, біля багатоповерхівки у Нетішині між двома незнайомими чоловіками зав’язалася суперечка. Закінчилася вона тим, що один з них дістав бойовий ніж і вдарив ним у ногу іншого. Згодом з’ясувалося, що холодну зброю, яку носив без законного дозволу, застосував військовослужбовець Збройних сил України. Після цього інциденту обвинуваченого за двома статтями Кримінального кодексу України звільнили із ЗСУ в запас»,- йдеться у повідомлені.

Суд дійшов до висновку, що вина колишнього військовослужбовця повністю доведена і йому слід призначити покарання у вигляді 3-х роки ув’язнення. Натомість обвинувачений і прокурор звернулися до суду з проханням застосувати щодо нього Закон України «Про амністію у 2016 році». Проти амністії не заперечував і потерпілий. Суд пропозицію прийняв і звільнив обвинуваченого від відбування призначеного покарання.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую