ye-logo.v1.2

Особливості шахрайських схем: як "купити" через інтернет корову, або шоколад за дві тисячі гривень

Кримінал 2963
Шахраї все частіше використовують інтернет-сайти для реалізації своїх схем.
Шахраї все частіше використовують інтернет-сайти для реалізації своїх схем.

Поліція повідомила про чергові заяви від жителів міста та області про шахрайське заволодіння грошима.

Купівля через інтернет це не лише зручно, але й, як показує практика, небезпечно. Особливо, якщо покупці аж надто необачно довіряють так званим продавцям. До прикладу, 45-річна жителька села Малиничі Хмельницького району хотіла купити через один із сайтів… корову. З її слів, тварина на картинці була «дуже гарна» і родина захотіла її придбати. Жінку не насторожило те, що продавці із Житомирської області і обіцяли доправити тварину за додаткову плату. В результаті, жінка перерахувала 18 500 гривень невстановленій особі, прочекала чотири дні, поки їй доправлять корову (за доставку «продавці» назвали суму ще у 4 тисячі гривень) і, не отримавши «товар», пішла до поліції. Сумно те, що родина багатодітна, зазначають правоохоронці, і для них це дуже великі гроші.

У Кам’янці-Подільському 28-річна місцева жителька перерахувала невідомим особам 3 500 гривень за допомогу в оформленні кредиту.

«У період часу з 22 по 23 березня невстановлена особа, зателефонувавши до 28-річної місцевої жительки, зловживаючи її довірою, під приводом надання допомоги в оформленні кредиту, оголошення про що потерпіла знайшла в мережі інтернет, шахрайським шляхом заволоділа грошовими коштами в сумі 3500 гривень, які заявниця перерахувала в якості передплати на вказаний шахраями рахунок через банківський термінал», – повідомляють у ГУ НП у Хмельницькій області.

25 березня 20-річна хмельничанка хотіла придбати у невідомих осіб через інтернет фотоапарат. Оголошення про продаж було розміщено на інтернет-сайті. Хмельничанка перерахувала 6 825 гривень на вказаний шахраями номер телефону, а фотоапарат так і не отримала про що й повідомила до поліції.

А ось мешканець Віньковець вирішив через інтернет купити… шоколадок. 30-річний чоловік перерахував кошти в сумі 2 026 гривень на вказаний шахраями рахунок, але шоколадок так і не отримав.

Поліція вкотре нагадує – будьте обережні при купівлі через мережу інтернет, бо шахраї дуже часто користуються довірою громадян.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую