ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Торговця метадоном з Шепетівщини засудили на три роки

Кримінал 1499
Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду області
Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду області. Фото: shepetivka.com.ua

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав.

Шепетівський міськрайонний суд виніс вирок обвинуваченому в незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту, а також збуті наркотичного засобу і у тому ж злочині, вчиненому повторно (ч.1, ч. 2 ст. 307 КК України): визнати винним у інкримінованих кримінальних правопорушеннях і остаточно призначити покарання у виді 3 років ув’язнення з конфіскацією усього майна, окрім житла, повідомляє сайт Шепетівки.

Як встановив суд, 45-річний мешканець одного із сіл Шепетівського району продав двом легендованим особам наркотичний засіб – метадон, обіг якого обмежений, вторгувавши 1400 грн. Під час обшуку помешкання чоловіка правоохоронці знайшли пакет з таким же наркотиком, який він зберігав для продажу.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав. Її також доводять і досліджені докази. Однак, проаналізувавши обставини, які пом?якшують покарання – визнання вини, щире каяття, активне сприяння розкриттю злочинів, відсутність обставин, що обтяжують покарання, позитивні характеристики, його сімейний стан (він батько п’яти малолітніх дітей) – суд призначив за кожен із злочинів покарання нижче від найнижчої межі, встановленої санкціями ч. 1 ст. 307 та ч. 2 ст. 307 КК України.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду області.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую