ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Десятки тисяч долларів, євро і гривень - на Хмельниччині викрили схему розкрадання пального

Кримінал 4274
Залізничники пальне зливали, реалізовували, а грішми ділилися із екс-поліцейськими.
Залізничники пальне зливали, реалізовували, а грішми ділилися із екс-поліцейськими. . Фото: Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України

У Хмельницькому внутрішня безпека ГУ НП викрила схему розкрадання палива посадовцями залізниці та колишніми працівниками поліції

У Хмельницькій області посадові особи регіональної філії «Укрзалізниці» спільно з колишніми правоохоронцями займалися привласненням державного майна з метою наживи, повідомляють у Департаменті внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Інформація про схему у правоохоронців була ще з минулого року. Влітку 2017 року за матеріалами внутрішньої безпеки поліції прокуратура Хмельницької області розпочала кримінальне провадження, в рамках якого встаноила, що серед змовників: посадовці локомотивного ДЕПО регіональної філії «Укрзалізниці» та екс-поліцейські обласного ГУНП.

"Зловживаючи службовим становищем, зловмисники систематично цупили тонни пального з місця роботи, збували його, а виручку ділили між собою. Про заплановані працівниками правоохоронних органів перевірки ділків попереджали спільники, які раніше служили в поліції, а, у разі виниклих проблем, вони ж вирішували питання з «потрібними» людьми", - повідомляють у департаменті.

Працівники внутрішньої безпеки НПУ, ГУНП області, УСБУ та прокуратури провели кілька оперативних закупівель дизельного палива у 35-річного фігуранта групи – співробітника ДЕПО. Відразу після останньої, на суму 2 тисячі гривень, під час 18 санкціонованих обшуків у службових кабінетах викритих чиновників та за адресами проживання учасників ОЗГ, спільними діями правоохоронців було виявлено та вилучено бухгалтерську документацію і кошти: майже 40 тисяч гривень, 3,5 тисячі доларів США, а також – 1,3 тонни дизпалива. Крім того, у банківській скриньці одного з залізничників було виявлено «заощадження»: 62 тисячі доларів США та понад 23 тисячі євро, походження яких наразі встановлюється.

На теперішній час триває низка експертиз та підрахунок завданих збитків. За їхніми результатами слідчим відділом прокуратури Хмельниччини будуть оголошені підозри членам злочинної змови за ч. 3 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.2 ст.364 (Зловживання владою або службовим становищем) КК України, а судом – обрана міра покарання. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую