ye-logo.v1.2
18 Березня, 2019

На Хмельниччині «довічник» намагався пронести в колонію пакет наркотиків

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 841
Зловмисник намагався пронести до колонії наркотики
Зловмисник намагався пронести до колонії наркотики. Фото: ua.112.ua

Пакунок виявили під час рентгеноскопії в організмі обвинуваченого.

В Ізяславі за наркотики судили «довічника». Як повідомляють в апеляційному суді області, торік засуджений майже 4 місяці провів у Хмельницькому СІЗО. Після повернення в колонію, куди його етапували для подальшого відбування покарання, під час обшуку в нього знайшли пакет з канабісом та ще один з телефоном.

«Те, що мобільний і справді його, засуджений не заперечував, а от від наркотиків відкараскувався, мовляв, могли й підкинути. Проте покази свідків засвідчили протилежне: обидва пакети під час рентгеноскопії виявили саме в організмі обвинуваченого. Його вину підтвердили й інші докази у справі», - додають в апеляційному суді.

Ізяславський районний суд визнав винним довічно ув’язненого, який відбуває покарання у ДУ «Замкова виправна колонія (№58)» в незаконному придбанні, зберіганні та перевезенні наркотичних засобів без мети збуту, призначивши покарання у вигляді 2 років позбавлення волі. Та, враховуючи, що він вчинив його, будучи засудженим до довічного ув’язнення, призначив йому остаточне покарання – довічне позбавлення волі.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео