ye-logo.v1.2
23 Серпня, 2019

За підроблені 200 гривень у Чемерівцях засудили чоловіка

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1142
У Чемерівцях засудили чоловіка, що накупляв харчів за підроблені гроші
У Чемерівцях засудили чоловіка, що накупляв харчів за підроблені гроші. Фото: kma.court.gov.ua

На підроблені гроші обвинувачений накупляв харчів.

Чемеровецький районний суд визнав винним жителя одного із сіл району, який накупляв харчів за підроблені гроші. Як повідомляють в апеляційному суді області, чоловіку призначили 1 рік іспитового строку.

«У березні цього року на території ринку в Чемерівцях чоловік знайшов купюру номіналом 200 гривень. Розуміючи, що гроші несправжні, він все одно пішов до сільського магазину й розплатився ними за продукти. Утім, факт не залишився поза увагою – і чоловік опинився на лаві підсудних», - додають в суді.

Згідно з висновком експерта, банкнота номіналом 200 гривень не відповідає встановленому зразку й виготовлена за допомогою кольорового струменевого принтера. У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав. Тож докази у справі суд не досліджував.

«Врахувавши, що обвинувачений за місцем проживання характеризується позитивно, досудову доповідь органу пробації, який вважає, що виправлення обвинуваченого можливе без позбавлення або обмеження волі, суд прийшов до висновку, що його виправлення можливе без ізоляції від суспільства», - зазначають в апеляції.

Чоловіку інкримінують частину 1 статі 199 КК України – незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут підробленої національної валюти України. Суд призначив йому покарання – три роки позбавлення волі, звільнивши від його відбування з однорічним іспитовим строком.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую