ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Спроба примирити односельчан привела чоловіка на лаву підсудних

Кримінал 1631
Через конфлікт сусідів, чоловік може сісти за ґрати до 5 років
Через конфлікт сусідів, чоловік може сісти за ґрати до 5 років. Фото: censor.net.ua

Через конфлікт сусідів, чоловік може сісти за ґрати до 5 років.

За повідомленням прес-служби Хмельницького міськрайонного суду області, в липні минулого року в одному із сіл Летичівського району чоловік помітив сварку односельчан та спробував втрутитись та примирити сторони конфлікту. Така ситуація не сподобалась одному із учасників конфлікту, що перебував в стані алкогольного сп’яніння. Події почали розвиватись в іншому руслі та вже виник інший конфлікт з іншими сторонами.

«Тож двоє чоловіків вже почали конфліктувати між собою, в ході чого, чоловік, що намагався примирити сторони на початку конфлікту, сильно штовхнув іншого у груди, в результаті чого останній не втримав рівновагу та впав на асфальтобетонне покриття та вдарився головою. Чоловік отримав важкі травми, від яких помер у лікарні», - йдеться у повідомленні.

Тож спроба примирити сторони конфлікту закінчилась обвинуваченням у вчиненні вбивства через необережність – частина 1 статті 119 КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 5 років.

Справа надійшла до суду, тож незабаром суд розпочне розгляд, про що ми інформуватимемо додатково.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую