ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Нетішині судитимуть керівника комунального підприємства, якого підозрюють у розтраті та підробці документів

Кримінал 1607
На Хмельниччині судитимуть керівника комунального підприємства, якого підозрюють у вчиненні корупційного правопорушення
На Хмельниччині судитимуть керівника комунального підприємства, якого підозрюють у вчиненні корупційного правопорушення. Фото: www.ukrinform.ua

Керівника відсторонено від займаної посади.

Правоохоронці завершили досудове розслідування справи керівника комунального підприємства в Нетішині. Начальника підозрюють у розтраті 23 тисяч гривень та підробці офіційних документів.

«Встановлено, що, зловживаючи своїм службовим становищем, посадовець привласнив кошти очолюваного комунального підприємства в розмірі 23 тисяч гривень. Окрім цього, з метою одержання кваліфікаційного сертифікату, який надає йому можливість займатись професійною діяльністю з технічної інвентаризації нерухомого майна, зловмисник здійснив службове підроблення. Не маючи необхідного стажу роботи за фахом, чоловік вніс до своєї трудової книги недостовірні відомості щодо займаної ним посади», - додають у прокуратурі.

Наразі зібрано достатню кількість доказів для оголошення керівнику про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 191 (привласнення, розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем), частиною 1 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую